Tradycyjnie zapraszamy wszystkich twórców ludowych i rękodzielników regionu jasielskiego do wzięcia udziału w muzealnym konkursie wielkanocnym. Tym razem zaproponowane kategorie dotyczą pisanek.

Prace konkursowe można składać do dnia 26 marca w każdy pon., wt., śr., czw. i pt. od godz. 7:00 do godz. 15:00 w tymczasowej siedzibie Muzeum Regionalnego w Jaśle, przy ulicy Wincentego Pola 41, lub w siedzibie Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej w Jaśle przy ul. Sokoła 8, od pon. do pt. w godz. od  09:00 do 17:00, w sob. od  10:00 – 15:00 oraz w niedz. od 11:00 – 15:00. W CITiK-u prace przyjmowane będą od dnia 1 marca.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w REGULAMINIE dostępnym poniżej w załącznikach.

Aby wziąć udział w tymże konkursie, należy wraz z pisanką złożyć czytelnie wypełnioną KARTĘ ZGOSZENIA oraz podpisaną ZGODĘ dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Dokumenty te zawiera formularz dostępny poniżej, znajduje się tam także INFORMATOR dotyczący RODO. Wymienione, wydrukowane dokumenty wraz z regulaminem można również pozyskać w siedzibie Muzeum bądź CITiK-u pod powyżej wymienionymi adresami.

Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowane jest w CITiK-u na 29 marca o godz. 16:00, jednakże ze względu na obecną sytuację pandemiczną termin ten może ulec zmianie.

Wszystkich utalentowanych miłośników tradycji i nowych rozwiązań twórczych w plastyce obrzędowej zachęcamy do udziału w  konkursie.

Załączniki: