Już za kilka tygodni powitamy wiosnę, aby umilić to oczekiwanie Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle oraz Muzeum Regionalne w Jaśle zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „Wiosenny spacer po Jaśle”.

Wybierzcie się na spacer po Jaśle, obserwujcie budzącą się do życia przyrodę, cieszcie się wiosną i działajcie plastycznie.

Prace plastyczne przedstawiające Wasze ulubione wiosenne miejsca spacerowe na terenie Jasła należy dostarczyć do 9 kwietnia 2024 r. do Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle, ul. Sokoła 8, w godzinach funkcjonowania: od wtorku do piątku w godz. 9.00 – 17.00.

Organizatorzy konkursu zapraszają do udziału dzieci w trzech kategoriach wiekowych: przedszkolaki, klasy I-III i IV-VIII.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 17 kwietnia 2024 r. na stronach: www.citikjaslo.pl  i www.muzeumjaslo.pl

Autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w CITiK w Jaśle.