„Noc Muzeów 2019”, nietypowo 10 maja, w Muzeum Regionalnym w Jaśle upłynęła  w niebanalnej i rozrywkowej atmosferze, podczas której budynek muzeum  wypełniły dźwięki muzyki. Muzyki stworzonej na potrzeby filmu „Jan Wodyński. Zapisane kolorem”, wykonanej przez autora Bogusława Raatza w świetlnej oprawie kolorystycznej, wprowadzającej w nastrój filmowy. Wieczór zamknęły zaś przeboje kompozytorów słynnego polskiego ośrodka kabaretowego „Piwnicy pod Baranami” w brawurowym wykonaniu słowno-muzycznym Rafała Jędrzejczaka i towarzyszącego mu zespołu. Zabrzmiały m. in.,  kompozycje Zygmunta Koniecznego, Grzegorza Turnaua, Andrzeja Zaryckiego.

Bogusław Raatz –  polski gitarzysta, aranżer i kompozytor grający muzykę jazz-rock / progressive-rock. Lider zespołu Question Mark, Ritual Art Orchestra. Współpracował z muzykami: Robert Bielak, Andrzej Przybielski (Czesław Niemen), Steven Kindler (Mahavishnu Orchestra, John McLaughlin), Józef Skrzek (Czesław Niemen, SBB), Waldemar Knade (Wojciech Kilar), Grant Calvin Weston (Ornette Coleman).

Rafał Jędrzejczyk – aktor teatralny i filmowy, artysta kabaretowy, konferansjer, swój zawód wykonuje z powodzeniem już od wielu lat. Studiował w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Do dziś pozostaje jednym z najważniejszych aktorów krakowskiego Starego Teatru, w którym występuje regularnie od 1980 roku.