Zapraszamy do odbioru nagród, dyplomów oraz na wystawę pokonkursową.

Wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych w tegorocznym konkursie wielkanocnym serdecznie zapraszamy po odbiór nagród i upominków, a wszystkich uczestników po odbiór pamiątkowych dyplomów. Nasza tymczasowa siedziba znajduje się przy ul. Wincentego Pola 41.

Miło nam również powiadomić, że w Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle wystawiono wszystkie pokonkursowe prace. Jako, że w muzeum zostają wyłącznie prace nagrodzone oraz wyróżnione, bardzo prosimy o odbiór reszty konkursowych prac po 23 maja z CITiK-u. W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 518 825 699.

Aby zachęcić Państwa do odwiedzenia Centrum, przypominamy najciekawsze aranżacje, do których oprócz pięknych pisanek wykorzystano także wykonane własnoręcznie: wiklinowe i słomiane koszyczki, misteryjne kwiatki z bibuły, serwetki i inne bogate, wykonane z naturalnych materiałów ozdoby.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym jeszcze raz gratulujemy, a pozostałym uczestnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie.