Muzeum Regionalne w Jaśle, Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie zapraszają na wystawę „Żołnierze Niezłomni. Antykomunistyczne podziemie na Rzeszowszczyźnie po 1944 roku”. Wystawa przedstawia dzieje powojennej konspiracji ze szczególnym uwzględnieniem Zrzeszenia „Wolność i Niezawisłość”, Narodowego Zjednoczenia Wojskowego, ale także innych grup, które po II wojnie światowej podjęły starania o wolną Polskę. Są na niej prezentowane zdjęcia i biogramy Niezłomnych z rejonu Podkarpacia, w tym z regionu jasielskiego.

Wernisaż odbędzie się 22 marca 2019 r. (piątek) o godzinie 17:00 w budynku dworca PKP w Jaśle (ul. Metzgera).

Wystawa będzie czynna do 19 kwietnia 2019 r. we wtorki, środy i czwartki w godzinach 9:00-13:00 oraz w innych terminach po wcześniejszym uzgodnieniu z Muzeum Regionalnym w Jaśle (ul. Stanisława Kadyiego 11, tel. 13 44 623 59).